izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Seminārs “Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu aktualitātes” (papildināta ar karti)

Iepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar AS "Latvenergo" un Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociāciju 2020. gada 12. februārī rīko bezmaksas semināru sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, kas norisināsies  AS “Latvenergo” telpās Pulkveža Brieža ielā 12 (ieeja no Mednielu ielas) .

Seminārā būs iespējams uzzināt par Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma (SPSIL) un sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju (SPS) iepirkumu vadlīniju piemērošanas aktualitātēm, biežāk konstatētajām kļūdām iepirkumu dokumentācijā, zaļā publiskā iepirkuma aktualitātēm, Konkurences padomes kompetenci aizliegtu vienošanos ietvaros, uzklausīt sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju pieredzi, kā arī būs iespēja uzdot aktuālus un interesējošus jautājumus.

Semināra apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikt ne vairāk kā vienu līdz divas personas no iestādes vai uzņēmuma.

Reģistrēšanās dalībai seminārā ir beigusies. 

Informējam, ka Jūsu personas dati tiks izmantoti semināra organizēšanai, lai nepieciešamības gadījumā sazinātos par iespējamām izmaiņām semināra norisē, kā arī nosūtītu semināra informatīvos materiālus.

Semināra laikā tiks veikta filmēšana, vēlāk uzņemtie materiāli tiks publicēti Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļvietnē: www.iub.gov.lv un sniegs iespēju informāciju saņemt arī tiem interesentiem, kuri nevarēs semināru vērot klātienē.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Iepirkumu uzraudzības biroju elektroniski (apmacibas@iub.gov.lv)

Semināra programma:

 

 

 

 

UZ AUGŠU