Informācija Jaunumi

Bieži vien publiskie iepirkumi ir vēl neapzināta attīstības iespēja uzņēmuma izaugsmei. Vienlaikus iepirkumi ir paaugstināta riska vide, kurā nereti atklāti pārkāpumi, kas ir dažādu valsts uzraugošo iestāžu kompetencē.
Lai iepirkumu pretendentiem nodrošinātu pēc iespējas pilnvērtīgu dažādu iestāžu informāciju par biežākajiem riskiem iepirkumos, Konkurences padome (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzaudzības birojs (IUB) ir apvienojuši spēkus seminārā “Godīga dalība publiskajā iepirkumā”.
Semināra mērķis ir izglītot publisko iepirkumu pretendentus par riskiem piedaloties iepirkumos, un katras iesaistītās puses atbildību, lai izvairītos no pārkāpumu pieļaušanas un godīgas konkurences ierobežošanas.

Vebinārs norisināsies trešdien, 8. septembrī, tiešsaistē. 

Seminārā uzstāsies:

  • Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktore Ieva Šmite ar prezentāciju “Vienošanās aizliegums publiskajā iepirkumā”.
  • Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāve Inta Nolle ar prezentāciju “Ja pamani korupcijas signālu – ziņo!”.
  • Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) Tiesību aktu piemērošanas departamenta vecākā referente-juriste Ilona Skangale ar prezentāciju “IUB funkcijas publisko iepirkumu procesā un uzņēmējiem noderīga informācija”. 

Apmeklēt vebināru var, rakstot uz e-pastu: Samanta.Simkus@iub.gov.lv. 
Vietu skaits ir ierobežots, lūgums jaunajiem uzņēmējiem pieteikties līdz 6.septembrim (ieskaitot).   

Vebinārs jaunajiem uzņēmējiem – “Godīga dalība publiskajos iepirkumos”

 

Samanta Šimkus

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Samanta.Simkus [at] iub.gov.lv