Jaunumi Seminārs
Konference "Saimnieciskais izdevīgums - pieredzes stāsti"

Iepirkumu uzraudzības birojs 25. novembrī organizē tiešsaistes konferenci “Saimnieciskais izdevīgums – pieredzes stāsti” ar mērķi aicināt pasūtītājus dalīties pieredzē un kopā ar citām iesaistītajām pusēm diskutēt par saimnieciskā izdevīguma kritēriju piemērošanas praksi publiskajos iepirkumos un konkrētiem soļiem, kā uzlabot šo kritēriju izvēli un veicināt to plašāku izmantošanu.

Konferenci atklās Iepirkumu uzraudzības biroja vadītājs Artis Lapiņš, un uzrunu teiks Finanšu ministrijas kā par publisko iepirkumu politiku atbildīgās ministrijas pārstāvis.

Ar pieredzes stāstiem par saimnieciskā izdevīguma kritēriju definēšanu, izmantošanu un vērtēšanu konkrētos iepirkumos, tajā skaitā arī zaļajos un inovāciju iepirkumos, dalīsies pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, AS "Latvijas valsts meži", Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Būvnieku partnerības un Rīgas Tehniskās universitātes. Ieskatu saimnieciskā izdevīguma kritēriju piemērošanā Lietuvā sniegs Gediminas Golcevas  no Lietuvas Publisko iepirkumu biroja. Noslēgumā plānota diskusija par saimnieciskā izdevīguma aktuālajiem jautājumiem. Konferenci vadīs Uģis Joksts.  

Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē - www.iubkonference.lv