E-veidlapas Jaunumi
dati

No šī gada 25. oktobra līdz 15. decembrim jaunajā e-veidlapu modulī Iepirkumu uzraudzības birojs ir nodrošinājis 4834 iepirkumu paziņojumu publicēšanu Publikāciju vadības sistēmā un 1267 – Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī (ESOV). Sistēmā ir veikti arī apjomīgi uzlabojumi, lai nodrošinātu e-veidlapu sagatavošanu un publicēšanu. Arī turpmāk ir plānoti sistēmas darbības attīstības darbi, kas vērsti gan uz kļūdu ātrāku novēršanu, gan ērtāku lietojamību, piemēram, rezultātu paziņojumos piesaistot Uzņēmumu reģistra datus par iepirkuma uzvarētājiem, nodrošinot vērtēšanas kritēriju pārkopēšanu iepirkuma dāļās, uzlabojot validācijas saistībā ar NUTS kodu norādīšanu un vērtēšanas kritēriju algoritmiem u.tml.

Vienlaikus vēršam uzmanību, ka atsevišķos gadījumos sistēmā var rasties kļūdas, piemēram, netipisku datu struktūru norādīšanas vai netipisku datu validēšanas gadījumā, tāpēc aicinām šādos gadījumos sūtīt problēmas pieteikumu, pievienojot attiecīgā paziņojuma saiti (identifikatoru), kas ļaus konkrēto problēmu maksimāli ātri atrisināt.  Atgādinām, ka publikāciju paziņojumu vides lietojamības jautājumu vai sistēmas nepilnību vai darbības traucējumu gadījumā ar IUB aicinām sazināties, zvanot pa vienoto tālruni +371 22416641 un nospiežot taustiņu “2” vai rakstot uz
e-pastu: atbalsts@iub.gov.lv

Iepirkumu uzraudzības birojs ir apkopojis un papildinājis biežākos jautājumus par e-veidlapu paziņojumiem un laukos norādāmo informāciju. Jautājumi un atbildes ir strukturētas atbilstoši konkrētajiem paziņojumu veidiem un sistēmas funkcionalitātēm.