izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

2011.gada 29.martā notika seminārs par mācību un semināru organizēšanas pakalpojumiem

Labklājības ministrijas telpās notika Iepirkumu uzraudzības biroja organizētais seminārs “Mācību un semināru organizēšanas pakalpojumi (“B” daļas iepirkumi) – problēmas un risinājumi publiskajos iepirkumos”.

 

Piedalīties tika aicināti iepirkumu veicēji un citi interesenti, kas saistīti ar mācību un semināru pakalpojumu iepirkumiem. Prezentācijas bija sagatavojušas Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāves M.Rūtentāle un E.Lossane, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji E.Papule un K.Kince, kā arī Iepirkumu uzraudzības biroju pārstāvēja D.Gaile. Notika arī diskusijas atbilžu sniegšanas uz uzdotajiem jautājumiem.

 

Prezentācijas:

Acrobat Reader fails

M.Rūtentāle un E.Lossane, Nodarbinātības valsts aģentūra, “Iepirkumi NVA klientu profesionālās un neformālās izglītības programmu apguves organizēšanā”

Acrobat Reader fails

E.Papule un K.Kince, Izglītības un zinātnes ministrija, “Projekts„Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos””

Acrobat Reader fails

Acrobat Reader fails

D.Gaile, Iepirkumu uzraudzības birojs, “Kā iepirkt mācību pakalpojumus? ” un

 

“Biežāk uzdotie jautājumi”

UZ AUGŠU