izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Aktualizēts skaidrojums par priekšizpētes veikšanu paredzamās līgumcenas noteikšanai iepirkumu līgumu noslēgšanai, kuru finansējums ir saistīts ar Eiropas Savienības fondu vai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzekļiem

Birojs ir aktualizējis skaidrojumu par priekšizpētes veikšanu paredzamās līgumcenas noteikšanai iepirkumu līgumu noslēgšanai, kuru finansējums ir saistīts ar Eiropas Savienības fondu vai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzekļiem.

Skaidrojums aktualizēts attiecībā uz slieksni, no kura finansējuma saņēmējam ir jādokumentē tirgus izpēte. 

 

Lai uzzinātu par citiem aktuāliem skaidrojumiem un ieteikumiem, Birojs aicina doties uz tīmekļvietnes sadaļu Iepirkumu vadlīnijas tās apakšsadaļu Skaidrojumi un ieteikumi, kurā publicēti arī citi atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai atjaunoti skaidrojumi.

UZ AUGŠU