izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Notika seminārs Eiropas Savienības fondu atbildīgo un sadarbības iestāžu pārstāvjiem

2012.gada 26.septembri notika Iepirkumu uzraudzības biroja Eiropas Savienības fondu atbildīgo un sadarbības iestāžu pārstāvjiem rīkotais seminārs “Publiskie iepirkumi Eiropas Savienības fondu projektos – problēmas un aktualitātes”. Seminārā tika iekļautas šādas tēmas: jaunākie grozījumi Publisko iepirkumu likumā; iesniegumu izskatīšanas prakses aktualitātes; sadarbības iestāžu prezentācijas par konstatētajām problēmām iepirkumu pārbaudēs; semināra noslēgumā diskusijas par konstatētajām problēmām.

 

Acrobat Reader fails

Jaunākie grozījumi Publisko iepirkumu likumā – A.Briška, Iepirkumu uzraudzības birojs

Acrobat Reader fails

Iesniegumu izskatīšanas prakses aktualitātes – E.Mugina, Iepirkumu uzraudzības birojs

Acrobat Reader fails

Konstatētās problēmas iepirkumu pārbaudēs – L.Teilāne, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Acrobat Reader fails

Konstatētās problēmas iepirkumu pārbaudēs – I.Klāvs, Valsts reģionālās attīstības aģentūra

Eiropas Savienības fondu atbildīgās un sadarbības iestādes noteiktas Ministru kabineta noteikumos Nr. 419 "Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina plānošanas dokumentu sagatavošanu un šo fondu ieviešanu" (saite uz noteikumiem).

 

UZ AUGŠU