izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Par vides kritēriju piemērošanu noslēgtajiem pārtikas produktu piegādes līgumiem*

   Par vides kritēriju piemērošanu noslēgtajiem pārtikas produktu piegādes līgumiem (2019. gada 1. ceturksnis)

Metadati 

 

 Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2018. gada 4. ceturksnis)

Metadati

 

 Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2018. gada 3. ceturksnis)

Metadati

 

 Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2018. gada 2. ceturksnis)

Metadati

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2018. gada 1. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2017. gada 4. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2017. gada 3. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2017. gada 1. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2016. gada 4. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2016. gada 3. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2016. gada 2. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2016. gada 1. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2015. gada 4. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2015. gada 3. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2015. gada 2. ceturksnis)

 

Pārskatu kopsavilkums par pārtikas produktu piegādes līgumiem to līgumsummām, piegādātājiem un pasūtītājiem (2015. gada 1. ceturksnis)

 

 

UZ AUGŠU