izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

LV portālā izveidots Moneyval ceļvedis

Institūciju sadarbības rezultātā LV portāls sadaļu “Moneyval” ir papildinājis ar tematisko Moneyval ceļvedi, iezīmējot pasākumu plānu 2019. gadam.

Ceļvedis strukturētā veidā sniedz ieskatu par Latvijas soļiem Visaptverošā rīcības plāna izpildē un apkopo arī norādes uz papildinformāciju citās valsts vietnēs. Tādējādi tas sniedz pārskatu par situāciju ikvienam interesentam un palīdz orientēties informatīvajā plūsmā tiem speciālistiem, kuriem tas padziļinātā veidā nepieciešams darba jautājumos.

 

“Moneyval” - Eiropas Padomes (EP) noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas ekspertu komiteja - rekomendāciju ieviešanai valdība pieņēmusi Visaptverošu Rīcības plānu, kura izpildē iesaistītas vairākas institūcijas un iestādes. Plāna rīcības virzieni atbilst EP noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas ekspertu komitejas novērtējuma sistēmas 11 efektivitātes rādītājiem.

 

Sīkāka informācija Tieslietu ministrijas tīmekļvietnē

Moneyval ceļvedis LV portālā

Ministru kabineta 2018. gada 11. oktobra rīkojums Nr. 512 "Par Pasākumu plānu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanai laikposmam līdz 2019. gada 31. decembrim"

 

 

 

UZ AUGŠU