izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Semināri 2018-2019

2019.gada 27.februārī notika seminārs „Iepirkumu veikšanas un līgumu izpildes prakse IKT jomā

Semināra prezentācijas

Šī gada 31.janvārī norisinājās Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) videokonference par administratīvo atbildību publisko iepirkumu jomā.

Videoieraksts LPS tīmekļvietnē

2019.gada 17.janvārī norisnājās Iepirkumu Gada balvas konference

Semināra prezentācijas un video

2018.gada 26.novembrī noslēdzās Konkurences padomes (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) izglītojošu semināru cikls “Par godīgu uzņēmējdarbību”.

Semināra prezentāciju videoieraksti 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ar nozaru ekspertu atbalstu organizēja vairākus seminārus, kuros analizēja līdzšinējo ZPI piemērošanas pieredzi un diskutēja par nepieciešamajiem normatīvā regulējuma vienkāršošanas un metodiskā atbalsta uzlabojumiem.

Semināru video: Zaļā iepirkuma piemērošana ilgtspējīgai būvniecībai (06.11.2018.) un Zaļā iepirkuma piemērošana pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem (30.10.2018.)

2018.gada 14. un 21. novembrī norisinājās semināri “Publisko iepirkumu regulējuma un prakses aktualitātes”.

Prezentācijas: 14.novembris un 21.novembris

No 2018. gada 12. līdz 28. septembrim Ārlietu ministrija  sadarbībā ar Finanšu ministriju, Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, Iepirkumu uzraudzības biroju, Patērētāju tiesību aizsardzības centru un Valsts ieņēmumu dienestu rīkos lekciju ciklu “Sankciju likuma efektīva ieviešana Latvijā”.

Lekciju materiāli

2018.gada 25.jūlijā Latvijas Pašvaldību savienībā notika diskusija "Starptautisko un LR nacionālo sankciju likuma piemērošana iepirkumu organizēšanā pašvaldībās"

Prezentācijas un video

2018.gada 6.jūnijā Latvijas Pašvaldību savienībā notika seminārs "Publisko iepirkumu likuma aktualitātes" 

Prezentācija un video

2018.gada 6.martā Iepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar Zemkopības ministriju rīkoja semināru "Pārtikas produktu iepirkumi - pasūtītāju un piegādātāju sadarbības pieredze".

Prezentācijas un prezentāciju video

2018.gada janvārī norisinājās Iepirkumu Gada balvas konference

Prezentācijas un prezentāciju video 

UZ AUGŠU