izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Seminārs "Apsardzes pakalpojumu iepirkumi-problēmas un risinājumi publiskajos iepirkumos"

2017.gada 19.maijā notika Latvijas Drošības biznesa asociācijas (LDBA),  Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotais seminārs  "Apsardzes pakalpojumu iepirkumi-problēmas un risinājumi publiskajos iepirkumos".

Seminārā apskatītas publisko iepirkumu aktualitātes apsardzes nozarē, izmaiņām likumdošanā, saimnieciskā izdevīguma iepirkuma tehniskās specifikācijas un saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma kritērijus apsardzes iepirkumos: prakse un riski. VID informēja par nodokļu administrēšanas aktualitātēm apsardzes nozarē.

 

LDBA relīzē norādīta informācija ar svarīgākajām izmaiņām apsardzes jomu regulējošajos normatīvajos aktos, kā arī sniegti ieteikumi atbildīga un profesionāla apsardzes komersanta izvēlei. IUB atgādina, ka, LDBA relīzē sniegtie ieteikumi piemērojami, vienlaikus rūpīgi ievērojot publisko iepirkumu norisi regulējošo tiesību aktu prasības.

 

Prezentācijas:

Publisko iepirkumu aktualitātes apsardzes nozarē, Monta Oga IUB Tiesību aktu piemērošanas departamenta direktore

Nodokļu administrēšanas aktualitātes apsardzes nozarē,  Dace Pelēkā, VID ģenerāldirektora vietniece nodokļu jomā

Saimnieciski izdevīgā iepirkuma kritēriji apsardzes pakalpojuma jomā, Raivis Terinks, LDBA  /  Koblenz Drošība

Normatīvie akti apsardzes pakalpojumu nozarē, Guntars Loba, LDBA Eksperts

 

 

UZ AUGŠU