izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Konference “Saimnieciskais izdevīgums būvniecības iepirkumos”

Iepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar Latvijas Būvuzņēmēju partnerība 2017.gada 27.aprīlī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā rīkoja konferenci “Saimnieciskais izdevīgums būvniecības iepirkumos”.

Konferences laikā apskatīs saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģiju būvdarbu iepirkumos, projektēšanas pakalpojumu iepirkuma tehniskās specifikācijas un saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma kritērijus, saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģiju apvienotajos projektēšanas un būvdarbu iepirkumos un metu konkursu vadlīnijas: prakse un riski. Tāpat konferences dalībnieki piedalīsies paneļdiskusijās un dalīsies ar prakses piemēriem.

Prezentācijas (pdf): 

2-27 slaidi - “Saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģija būvniecības iepirkumos”  MPKV Advokātu birojs
28-40 slaidi - “Projektēšanas pakalpojumu iepirkuma saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma kritēriji un tehniskā specifikācija” Latvijas Arhitektu savienība
41-50 slaidi - “Saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģija apvienotajos projektēšanas un būvniecības iepirkumos”  MPKV Advokātu birojs
51-62 slaidi - “Metu konkursu vadlīnijas :prakse un riski” Latvijas Arhitektu savienība
63-89 slaidi - “Prakses piemēri – vērtēšanas kritēriji un izmaksas” Iepirkumu uzraudzības birojs

Vadlīnijas

Sīkāka informācija Latvijas Būvuzņēmēju partnerības tīmekļvietnē

 

 

UZ AUGŠU