izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Seminārs par zaļo publisko iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2015.gada 31.martā rīkoja bezmaksas semināru par zaļo publisko iepirkumu.

 

Acrobat Reader fails Zaļā iepirkuma veicināšanas plāns (Inese Pelša, VARAM)

Acrobat Reader fails Informācija par PRIMES projektu (Jana Simanovska, Vides investīciju fonds)

Acrobat Reader fails Zaļo kritēriju piemērošana pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumos (Agnese Irmeja, IUB)

Acrobat Reader fails Paaugstinātās kvalitātes prasības pārtikas produktiem zaļajos iepirkumos (Ginta Dzerkale, Dace Guste, Zemkopības ministrija)

Acrobat Reader fails Acrobat Reader fails Zaļo kritēriju piemērošanas prakse pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumos (Armands Virsis, Kristīne Graudumniece, Rīgas pilsētas pašvaldība)

Acrobat Reader fails Zaļo kritēriju piemērošana dažādās preču un pakalpojumu grupās (Jānis Brizga, biedrība „Zaļā brīvība”)

Acrobat Reader fails Elektroniskajos katalogos pieejamās zaļās preces un pakalpojumi (Elita Kļaviņa, Oļegs Fiļipovičs, VRAA)

UZ AUGŠU