izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Automašīnu piegādes un ilgtermiņa nomas iepirkumi

Iepirkumu uzraudzības birojs ir sācis sadarbību ar nozaru asociācijām, lai pilnveidotu atsevišķu nozaru iepirkumu kvalitāti un sniegtu pasūtītājiem ieteikumus un skaidrojumus, kā novērst būtiskākās problēmas attiecīgo nozaru iepirkumos. Viena no šādām jomām ir automašīnu piegāde, kā arī ilgtermiņa noma.

Auto Asociācija sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju ir izstrādājusi vadlīnijas automašīnu piegādes, kā arī automašīnu ilgtermiņa nomas publisko iepirkumu veikšanai.

Vadlīnijas kā informatīvs materiāls ir paredzētas publiskā sektora pasūtītājiem, kuri organizē automašīnu piegādes, kā arī automašīnu ilgtermiņa nomas iepirkumus. Lūdzam ņemt vērā, ka šīm vadlīnijām ir rekomendējošs raksturs un to piemērošana jebkurā gadījumā ir jāsamēro ar pasūtītāja vajadzībām, konkrētā iepirkuma mērķi un aktuālo situāciju.

 

Labās prakses ieteikumi jaunu automobiļu pirkuma un nomas (pilna servisa) iepirkumos (2018)

Tehnisko specifikāciju paraugi

Garantijas noteikumi

Instrukcija automašīnas bojājumu klasificēšanai

C kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas prasības autoservisa darbības veikšanaiIepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar Auto Asociāciju un Latvijas autonomu asociāciju 2015.gada 24.septembrī rīkoja semināru par aktualitātēm auto jomas iepirkumos.

PREZENTĀCIJAS

UZ AUGŠU