izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļa vietnē publicētie skaidrojumi

Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļvietnes sadaļas IEPIRKUMU VADLĪNIJAS apakšsadaļā SKAIDROJUMI UN IETEIKUMI papildināts skaidrojums par Sankciju piemērošana publiskajos iepirkumos.

 

Tāpat atgādinām, ka dažādas, piemēram, produktu cenu svārstības līguma izpildes laikā nebūtu uzskatāmas par tādu informāciju, ko pasūtītājs vai piegādātājs kā nozares speciālists iepriekš nevarēja paredzēt, līdz ar to pasūtītājs nav tiesīgs piemērot Publisko iepirkumu likuma 61.panta trešās daļas 3.punktu, kas nosaka, ka būtiskus iepirkuma līguma grozījumus var veikt, ja tie ir nepieciešami tādu iemeslu dēļ, kurus pasūtītājs iepriekš nevarēja paredzēt.

Sīkāk

 

Tāpat atgādinām, kad publicējams paziņojums IUB Publikāciju vadības sistēmā, ja veiktas izmaiņas līgumā tā darbības laikā.

 

 

UZ AUGŠU