izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Izsaki viedokli par Iepirkumu uzraudzības biroja apkopotajiem statistikas datiem

 

 

Iepirkumu uzraudzības birojs (turpmāk – IUB) aicina Jūs no 2019. gada 06. decembra līdz 2020. gada 6. janvārim aizpildīt elektronisko aptaujas anketu par IUB apkopoto statistikas datu pieejamību un kvalitāti.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot un novērtēt, kāds ir IUB tīmekļvietnē pieejamo datu lietotāju apmierinātības līmenis – ar piedāvātajiem statistikas kopsavilkumiem (t.sk. oficiālajā statistikas programmā ietvertajiem), to daudzumu, kvalitāti un infografiku izmantošanu, kā arī IUB sniegto atbalstu saistībā ar statistikas veidlapu iesniegšanu.

Iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā statistiskiem mērķiem. Datu apkopošana un apstrāde garantē Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.

Mūs interesē ikviena datu lietotāja personīgais viedoklis, tāpēc viena uzņēmuma/ institūcijas ietvaros viedokļi nav jāsaskaņo.

Paldies par atsaucību!

UZ AUGŠU