izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Pretkrāpšanas kustības ziņošanas rīks

Par #atkrāpies!

#atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī visi Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! ir izstrādājusi vienotu ziņošanas rīku, kurā iespējams ziņot par pamanītajiem pārkāpumiem dažādās jomās, tai skaitā publisko iepirkumu jomā.

Ziņošanas rīkā pieejams apraksts par to, kāpēc ir svarīgi ziņot, kā arī piedāvāts izvēlēties iestādi, kurai ziņot par pārkāpumu. Katrai iestādei rīkā izveidots apraksts par to, kādos gadījumos jāziņo tieši tai un kāda informācija iestādei būs noderīga pārkāpumu novēršanā. Ja ziņotājs nezina, kurai no iestādēm informāciju nodot, iespējams atzīmēt izvēlni “nezinu, kam ziņot”. Šādā gadījumā ziņojumu izskatīs Krāpšanas apkarošanas koordinācijas dienesta (AFCOS) eksperti un novirzīs to atbildīgajai iestādei.

Tāpat ziņotājs var izvēlēties, vai vēlas informāciju nodot atklāti vai palikt anonīms. Tomēr jāņem vērā, ka, ziņojot anonīmi, iestādei nebūs iespējas noskaidrot vairāk, ja tas nepieciešams, kā arī pašam ziņotājam nebūs iespējas saņemt atbildi par informācijas izskatīšanas rezultātiem.

UZ AUGŠU