izvēlne

Aktuāli:

Telefonkonsultācijas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Semināra “Publisko iepirkumu regulējuma un prakses aktualitātes” prezentācijas

2019.gada 13. un 20.novembrī notika seminārs Eiropas Savienības fondu finansējuma apguvējiem “Publisko iepirkumu regulējuma un prakses aktualitātes”.

Semināra prezentācijas: 

Publisko iepirkumu prakses aktualitātes | Video - Evija Mugina, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītājas vietniece Juridiskā departamenta direktore

Sarunu procedūras un konkursa procedūras ar sarunām piemērošana | Video - Agnese Irmeja, Iepirkumu uzraudzības biroja Tiesību aktu piemērošanas departamenta direktore

Apvienotā projektēšanas un būvdarbu iepirkuma veikšana. RTU pieredze – Jevgēnijs Gramsts, Rīgas Tehniskās universitātes vecākais iepirkumu speciālists (13.11.2019.)

Pazīsti savu darījuma partneri - priekšnoteikums finansējuma saņemšanai | Video - Jānis Brazovskis, Finanšu nozares asociācijas valdes loceklis (20.11.2019.)

 

 

UZ AUGŠU