Aizvērt izvēlni

izvēlne

Kas meklēts:
Atcelt visus filtrusAtcelt visus filtrus
  Rezultātu paziņojumi   Kaspars Priedītis
Rezultātu filtrs
20
atrasti
Publikācijas datums un
identifikācijas numurs
Publikācijas veids
Iepirkuma priekšmets, uzvarētāji, summa
Pasūtītājs
Datums
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
18/03/2019
(Virs ES)
Piegādātājs (-ji): Ances pagasta A.Sviridjuka zemnieku saimniecība "Graudupes" (41201012579), Edgars Freimanis, Ģirts Freimanis, SIA "BKZ Kurzeme" (41203061545), Ēvalds Prusaks, Feliks Matulis, SIA "Evis un partneri" (52103058291), Nauris Jurgens, Zemnieku saimniecība "ABAVA" (49001007084), SIA "RV FOREST" (48503026947), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valdrex" (44103086183), SIA "Damps AG" (41203049345), SIA "ATVASĀJS" (45403026303), Ivo Rudzītis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "latliv" (41203052025), Juris Petrovičs, IK "HARALDS JUNKARS" (41202027162), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oškalni DJ" (41203020763), Sigita Fiļipova, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stende Forest" (41203064202), Liepājas rajona Vaiņodes pagasta zemnieku saimniecība "VECDUBEŅI" (52101024341), Jānis Jemsts, Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "DIBENI" (46601012692), IK "GAIDAS K" (41502032571), Jēkabpils A.Valenieka individuālais uzņēmums (45402011508), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Columba" (40103352291), Vārmes pagasta A.Brēdiķa zemnieku saimniecība "Spulgas" (41201012530), Māris Zīle, SIA "M.M Oši" (52103080841), SIA "Dabas Serviss" (41203053374), IK "MEKOMS" (44102033174), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silva Rex" (45403043568), IK "Veidenbaums 92" (41202030868), SIA "AIM Grupa" (41203043037), I.Krūmiņa individuālais uzņēmums "PAEGĻI" (49002001996), Uldis Bedeicis, SIA "SJ DOMINUS" (41203061386), IK "VIKA M" (41502025885), Aigars Žvirblis, Jersikas pagasta zemnieku saimniecība "SENLIEPAS" (41501023266), sandis krīviņš, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MGarage" (40203083929), Gints Riepnieks (12036012678), SIA "Dabas Projekti" (41203059292), Jānis Antonevičs, Cēsu rajona Vaives pagasta zemnieku saimniecība "LEJAS LIBERTI" (44101018017), Normunds Akmentiņš (15047011711), Kaspars Priedītis (08117712551), "Viktors-B" IK (41502033577), SIA "ČVP" (48503021403), SIA "mežAGāzis" (40203170018), Ignats Safronovs, Juris Leikuss, Aleksandrs Francs, IK "EZERKRASTI-K" (41502032463), Imants Pumpišs (10087512403), Dens Odincovs, SIA "FORET" (48503016915), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAZBEBRIŅŠ" (41203031606), Vilnis Bedeicis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "New Forest" (42403038729), Alvis Skosa, IK "JURNAT" (41502030918), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sters" (41503054006), Guntis Bobkovs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "N.G. Ozoliņas" (44103096425), Zemnieku saimniecība "BĒRZU KALNS" (41501018335), SIA "MA Power" (44103117290), Ludzas rajona Istras pagasta Dmitrija Rudņika zemnieku saimniecība "Rudņiki" (42401018906), Jānis Groza (04048211164), SIA "Backwood" (45403024497), SIA "Roble" (55403024501), Nauris Ločmelis, SIA "3 TREES" (48503021579), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silazieds" (40203104332), Silards Zigats (10106612507), Edgars Rožinskis, SIA Sindža (40203168672), Agris Zeile, Pāvels Orols, Evija Jāce, Jānis Šteinbergs, SIA "KAUGURI 99" (42401015153), SIA "LĪVLI" (41203020852), SIA M & R Service (45403042666), SIA "MĒTRĀJS" (41203015936), Uldis Knāķis (14106511296), Inese Brīdaka (18086312668), Valērijs Smirnovs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KN Grupa" (40003973377), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brūklenāju Parks" (55403022411), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ryes" (40203169875), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laba Vide" (44103092480), Dainis Trofimovs - Trofimovičs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALOGO" (42403017125), IK "Liva" (41502027918), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “NAF” (43603049368), Bula ražošanas un tirdzniecības individuālais uzņēmums "SMAIDS" (49502000066), Viktors Zorins, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķiršu dārzi" (44103113867), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES" (40103565565), Gārsenes pagasta zemnieku saimniecība "Sprīdīši" (45404007460), IK "EDV.LV" (41502032139), SIA "RN MEŽI" (51203063321)
Līgumcena: 3 049 170,01 EUR
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
30/01/2019
(Virs ES)
Piegādātājs (-ji): Aina Vilemsone, Ances pagasta A.Sviridjuka zemnieku saimniecība "Graudupes" (41201012579), SIA "AISA MEŽI" (41203057319), Edgars Rožinskis, Feliks Matulis, Guntars Pitka, Ignats Safronovs, Juris Leikuss, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "latliv" (41203052025), Nauris Jurgens, SIA "RV FOREST" (48503026947), IK "GAIDAS K" (41502032571), Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "DIBENI" (46601012692), SIA "BKZ Kurzeme" (41203061545), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brūklenāju Parks" (55403022411), Gints Riepnieks, Uldis Knāķis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valdrex" (44103086183), Zemnieku saimniecība "ABAVA" (49001007084), SIA "mežAGāzis" (40203170018), Sandis Krīviņš, Aleksandrs Francs, IK "EZERKRASTI-K" (41502032463), Imants Pumpišs, Inese Brīdaka, Juris Petrovičs, SIA "MA Power" (44103117290), SIA "Martlets" (48503024556), Māris Zīle, SIA "M.M Oši" (52103080841), Oļegs Ponomarjovs, Ludzas rajona Istras pagasta Dmitrija Rudņika zemnieku saimniecība "Rudņiki" (42401018906), Sigita Fiļipova, Jersikas pagasta zemnieku saimniecība "SENLIEPAS" (41501023266), SIA Sindža (40203168672), SIA "3 TREES" (48503021579), Zemnieku saimniecība "BĒRZU KALNS" (41501018335), SIA "Damps AG" (41203049345), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ryes" (40203169875), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stende Forest" (41203064202), SIA "ATVASĀJS" (45403026303), Agris Zeile, SIA "Dabas Serviss" (41203053374), Dens Odincovs, SIA "FORET" (48503016915), Ivo Rudzītis, Jānis Groza, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Laba Vide" (44103092480), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAZBEBRIŅŠ" (41203031606), IK "MEKOMS" (44102033174), Pāvels Orols, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silva Rex" (45403043568), Liepājas rajona Vaiņodes pagasta zemnieku saimniecība "VECDUBEŅI" (52101024341), IK "Veidenbaums 92" (41202030868), Vilnis Bedeicis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MGarage" (40203083929), SIA "Backwood" (45403024497), Dainis Trofimovs-Trofimovičs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "New Forest" (42403038729), Jēkabpils rajona Asares pagasta zemnieku saimniecība "RENĀRI" (45401016866), SIA "Roble" (55403024501), "Viktors-B" IK (41502033577), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Columba" (40103352291), ČVP (48503021403), SIA "MĒTRĀJS" (41203015936), SIA "SERVALS M" (43603070645), SIA "AB Jaunaudze" (40203155574), SIA "AIM Grupa" (41203043037), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALOGO" (42403017125), Alvis Skosa, IK "BRONIS" (48502007722), Evija Jāce, IK "HARALDS JUNKARS" (41202027162), Jānis Šteinbergs, IK "JURNAT" (41502030918), IK "Liva" (41502027918), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAF" (43603049368), I.Krūmiņa individuālais uzņēmums "PAEGĻI" (49002001996), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pakalnu Ozoliņi" (42403026024), Bula ražošanas un tirdzniecības individuālais uzņēmums "SMAIDS" (49502000066), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sters" (41503054006), Uldis Bedeicis, SIA "VR Projekts" (40103242042), SIA "Dabas Projekti" (41203059292), Jānis Antonevičs, SIA "KAUGURI 99" (42401015153), Viktors Zorins, Silards Zigats, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KN Grupa" (40003973377), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "akb industrial" (40103889299), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķiršu dārzi" (44103113867), SIA "LĪVLI" (41203020852), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža Pūce" (44103065707), Sandis Jasāns, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oškalni DJ" (41203020763), SIA "SJ DOMINUS" (41203061386), Igors Smirnovs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wood Expert" (55403028791), Kristaps Beitiks, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Scandic Forest" (45403045982), SIA M & R Service (45403042666), SIA "IP KOKS" (48503024950), Valērijs Smirnovs, IK "ZAĻAIS RŪDIS" (44102023462), SIA "MEŽSAIMNIEKS RD" (48503011941), Ēvalds Prusaks, Vārmes pagasta A.Brēdiķa zemnieku saimniecība "Spulgas" (41201012530), Edgars Freimanis, Ģirts Freimanis, SIA "Evis un partneri" (52103058291), Jānis Jemsts, Kaspars Priedītis, Nauris Ločmelis, Jēkabpils A.Valenieka individuālais uzņēmums (45402011508), Cēsu rajona Vaives pagasta zemnieku saimniecība "LEJAS LIBERTI" (44101018017), IK "EDV.LV" (41502032139), Aigars Žvirblis, SIA "Z SERVICE" (42403040066), Gārsenes pagasta zemnieku saimniecība "Sprīdīši" (45404007460), N. G. Ozoliņas (44103096425), Ervīns Gūtmanis, Lauris Paulaskaitis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DD Projekti" (40103683345), SIA "SILENIEKS AL" (41203022478), Līga Liģere, "VĀVERE.J" SIA (45403031569), Mudīte Valainaite, SIA "ALOGO" (42403017125), Sia CC FOREST (44103109128), SIA "RN MEŽI" (51203063321), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silazieds" (40203104332), SIA "ČVP" (48503021403), SIA "KORSOVA serviss" (42403031612), Jūlijs Gertners, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES" (40103565565), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kontabilita" (42403033736), Artis Silaunieks, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Liedes Meži" (44103112452), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "N. G. Ozoliņas" (44103096425), Atašienes pagasta Vikšera zemnieku saimniecība "OZOLIŅI" (45401011500)
Līgumcena: 4 235 466,96 EUR
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
30/01/2019
(Virs ES)
Piegādātājs (-ji): SIA "KAUGURI 99" (42401015153), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Liedes Meži" (44103112452), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MGarage" (40203083929), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pakalnu Ozoliņi" (42403026024), Uldis Bedeicis, Guntis Bobkovs, Aigars Baronovs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "New Forest" (42403038729), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALOGO" (42403017125), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MM Kvartāls" (40203122677), Ēvalds Prusaks, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kontabilita" (42403033736), Imants Pumpišs, SIA "O.S.A.B." (41203058526), SIA "RV FOREST" (48503026947), SIA "Dabas Projekti" (41203059292), SIA "Dabas Serviss" (41203053374), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Columba" (40103352291), Edgars Freimanis, Ģirts Freimanis, SIA "Evis un partneri" (52103058291), Māris Zīle, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stende Forest" (41203064202), Sigita Fiļipova, SIA "ČVP" (48503021403), Liepājas rajona Vaiņodes pagasta zemnieku saimniecība "VECDUBEŅI" (52101024341), SIA "FORET" (48503016915), Zemnieku saimniecība "ABAVA" (49001007084), Individuālais komersants "Janīši 2" (42102034862), Nauris Jurgens, Jānis Jemsts, Valkas rajona Bilskas pagasta zemnieku saimniecība "VĀRPIŅAS" (44101015453), Gints Riepnieks, Inese Brīdaka, Valērijs Smirnovs, Jānis Groza, SIA "Backwood" (45403024497), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Spārni vending" (45403034940), SIA "IP KOKS" (48503024950), SIA "Roble" (55403024501), Nauris Ločmelis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Koki" (51503070661), Agris Zeile, Edgars Rožinskis, Kalna pagasta zemnieku sainiecība "Oliņi" (45401018829), Jēkabpils rajona Asares pagasta zemnieku saimniecība "RENĀRI" (45401016866), IK "EZERKRASTI-K" (41502032463), Sandis Krīviņš, Pāvels Orols, IK "EDV.LV" (41502032139), IK "JURNAT" (41502030918), "Viktors-B" IK (41502033577), sabiedrība ar ierobežotu atbilddību "Sters" (41503054006), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ryes" (40203169875), SIA "AB Jaunaudze" (40203155574), Sia CC FOREST (44103109128), Kaspars Priedītis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Scandic Forest" (45403045982), Signe Perševica, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brūklenāju Parks" (55403022411), SIA "ATVASĀJS" (45403026303), Jānis Šteinbergs, SIA "Lumber Factory Group" (40203086677), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARACOLES" (40103565565), Alvis Skosa, SIA "SERVALS M" (43603070645), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MRR" (40103256358), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silazieds" (40203104332), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meža Pūce" (44103065707), Jānis Krasovskis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "N.G. Ozoliņas" (44103096425), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķiršu dārzi" (44103113867), SIA "Mikro Projekts" (54103063271), Lauris Paulaskaitis, Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "DIBENI" (46601012692), Ramatas pagasta zemnieku saimniecība "LAZDIŅI" (44101025269), Bula ražošanas un tirdzniecības individuālais uzņēmums "SMAIDS" (49502000066), Cēsu rajona Vaives pagasta zemnieku saimniecība "LEJAS LIBERTI" (44101018017), IK "MEKOMS" (44102033174), Valmieras rajona A.Bērziņa zemnieka saimniecība "KALNA ALAIŅI" (44101033196), Jurijs Durunda, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DD Projekti" (40103683345), SIA "3 TREES" (48503021579), SIA "MEŽSAIMNIEKS RD" (48503011941), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAF" (43603049368), SIA "JANATS" (40002044902), Aigars Žvirblis, IK "Veidenbaums 92" (41202030868), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAZBEBRIŅŠ" (41203031606), SIA "AIM Grupa" (41203043037), SIA "BKZ Kurzeme" (41203061545), Ances pagasta A.Sviridjuka zemnieku saimniecība "Graudupes" (41201012579), SIA "LĪVLI" (41203020852), Aina Vilemsone, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stotes" (41203059235), SIA "Damps AG" (41203049345), Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "latliv" (41203052025)
Līgumcena: 7 818 317,30 EUR
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
29/11/2018
Līgumcena: 123 696,86 EUR
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
19/03/2018
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
25/07/2016
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
18/05/2016
21/01/2016
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
12/01/2016
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
11/01/2016
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
12/08/2015
16/05/2014
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
29/01/2014
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
20/12/2011
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
30/09/2011
17/05/2011
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
09/05/2011
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
20/12/2010
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
30/08/2010
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
08/09/2010
(Virs ES)
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
07/12/2009
21/05/2009
(Virs ES)
Piegādātājs (-ji): Sarmīte Ābelniece, Lilita Ābiķe, Inese Ābola, Signe Ābola, Iveta Āboliņa, Dace Āboliņa, Guna Ābolitņa, Baiba Āboltiņa, Gunta Abramenkova, Lauma Abramsone, Valentīna Abricka, Ingrīda Abricka, Johanna Adakovska, Ginta Ādamsone, Valentīna Afanasjeva, Inese Aide, Dace Aizpuriete, Vilija Akermane, Ilze Akmentiņa, Solveiga Akmentiņa, Olga Aksakalova, Inna Aksjonova, Ārija Akurātere, Kristīne Aleksandra, Renāte Aleksejeva, Svetlana Ālīte, Ineta Alksne, Dace Alksne, Mārīte Alksne, Agita Ambote, Ruta Amoliņa, Ineta Amoliņa, Aivars Ančupāns, Baiba Andermane, Ligija Andersone, Ina Andiņa, Andžela Andrejeva, Bruno Andruss, Zinta Andžāne, Liene Andžāne, Raisa Andžāne, Dace Andžāne, Sarmīte Andžāne, Vita Anspoka, Inese Anstranga, Svetlana Anševica, Ina Ante, Olga Antule, Anita Apine, Nora Apīne, Zigrīda Apsalone, Olga Apse, Alvils Apsītis, Līga Arcihoviča, Aleksandrs Arhipovs, Inese Ārste, Baiba Asmiņa, Aija Atlāce, Baiba Atmane, Liāna Augstkalna, Inta Augustāne, Sandra Aukšmukste, Arsēnijs Aukums, Ausma Auziņa, Inguna Auziņa, Silvija Avišāne, Jeļena Azareviča, Jolanta Babrāne, Aina Babre, Aelita Babule, Antoņina Bahmate, Inese Bajore, Ruta Balode, Lelda Balode, Rudīte Balode, Maija Balode, Gerda Balode, Inga Balode, Inga Baltace, Vaira Baltgaile, Sanita Baltiņa, Anita Bambale, Jolanta Bardovska, Snežana Bareika, Olga Barinova, Natālija Barkāne, Agrita Bartušēvica, Ināra Barvika, Antra Barvika, Svetlana Basangova, Benita Baumane, Inese Baumane, Maira Baumane, Ērika Baune, Olga Baurda, Alla Bautre, Jānis Bebers, Vija Bebriša, Agnese Bēce, Baiba Beike, Valentīna Beitāne, Olga Bejere, Ilga Beķere, Nadežda Beļajeva, Emerita Beļauniece, Iveta Beļska, Inese Berga, Signe Berga, Lonija Bergina, Guna Bergmane, Velta Bērtiņa, Anita Bērtule, Daina Bērziņa, Lienīte Bērziņa, Maruta Bērziņa, Anna Bērziņa, Iveta Bērziņa, Sarmīte Bērzkalne, Ilze Biedriņa, Natalija Bijaka, Elita Bikše, Larisa Biriča, dace Birnika, Ilvija Biržmane, Aiva Biteniece, Aija Biteniece, Lilita Bizune, Ilze Blauma, Marija Bleive, Dzintra Blūma, Daina Blūma, Jadviga Bobkova, Zoja Bogatirjova, Irina Bogdanova, renāte Bogdanova, Ilona Bohāne, ināra Bojāre, Lūcija Bondare, Ludmila Bondarenko, Regīna Bondere, Anele Bordāne, Dmitrijs Borisovs, Gaļina Borovkova, Vita Brakovska, Egils Braķis, Svetlana Brasnujeva, Vintra Braša, Eleonora Brēde, Ingrīda Breidaka, Mārīte Breikša, Biruta Brente, Ieva Breņķe, Irina Breska, Tamāra Brice, Andra Brice, Pēteris Brics, Daina Briņķe, Aija Brizga, Liāna Brizga, Inese Broka, Aira Broka, Ļubova Broliša, Anita Brūmele, Agrita Brūna, Irina Brūna, Imants Brusbārdis, Valija Brūvele, Brigita Brūvere, Irina Bučinska, Valentīna Bučkovska, laila Budreviča, Elita Budriķe, Raita Buivide, Dzidra Bukleviča, Skaidrīte Bule, Anna Bule, Vaira Bule, Vineta Buļko, Rozālija Bumane, Ligita Būmeistare, Olga Burova, Jeļena Burova, Sandra Burve, Māra Buša, Dzintra Buša, Aija Buša, Inese Cacivkina, Līga Cāne, Rita Caunīte, Liāna Ceceruka, Ingrīda Celitāne, Ligita Celma, Anita Celmiņa, Daiga Celmiņa, Vija Cerusa, Aina Cibule, Alla Cigankova, Sanita Cipriķe, Elita Cipruse, Valda Cirīte, Ilze Cīrule, Daira Cīrule, Līga Cīrule, Dace Cīrule, Alisa Cvetkova, Silva Čakle, Inese Čakša, Irina Čapase, Ilva Čaročinska, Ilga Čečina, Nadežda Čencova, Marija Čerepenko, Indra Čerjaka, Lilija Čerņecova, Rita Čerņenko, Tatjana Červinska, Dace Mētra Čivžele, Iveta Dābola, Sarmīte Dadeika, Baiba Daģe, Vera Dailidjonoka, Dace Dalbiņa, Iluta Dalbiņa, Lidija Daņilova, Ida Dargele, Inta Dārzniece, Inta Daugaviete-Kravale, Mārīte Daugsta, Māra Davida, Erika Davidsone, Oksana Deiča, Rita Dīce, Līga Dievbērna, Ināra Dika, Māra Dinne, Evija Dižūra, Žanna Dmitrijeva, Aija Dombrovska, Ieva Dorila, Anna Drāke, Gunita Draveniece, Agija Dreija, Sarmīte Dreijalte, Ināra Dreijere, Māra Guna Dreimane, Edgars Drelnieks, Ineta Drēže, Silvija Drikāne, Ingus Ducens, Sarmīte Dude, Raisa Dukaļska, Ilze Dukure, Jeļena Duļbinska, Dace Dumpe, Vaira Dundure, Veronika Dundure, Inga Dunke, Aija Dvinska, Janīna Dzalbe, Zaiga Dzene, Vera Dzergača, Normunds Dzintars, Guntis Dzirkalis, Nadežda Dzirko, Inga Ēberliņa, Inese Egle, Ieva Eglīte, Inga Eglīte, Mārīte Eglīte, Vita Eglīte, Līga Eglīte, Indra Eglīte, Nensija Eglīte, Ints Eidiņš, Regīna Eihmane, Vija Elarte, Vija Elsone, Rita Elste, Edīte Endola, Līvija Endriksone, Aivars Eriņš, Sanita Ermane, Daiga Ērmane, Inga Ermansone, Gita Ernstsone, Ina Evardsone, Tatjana Fedjuņina, Aija Fedotova, Dagnija Feldhūne, Inese Feldmane, Ineta Feldmane, Albīna Fjodorova, Imants Fokerots, Karīna Freiberga, Eva Karina Freija, Ingrīda Freimane, Artis Freimanis, Jeļena Furmanova, Signita Gabrāne, Iveta Gacka, Romualds Gadzāns, Vija Gafijčuka, Dace Gaigale, Ina Gaiķe, Ilze Gaile, Valda Gaile, Irina Gailīte, Indra Gailīte, Rūta Gailīte, Daiga Galauska, Maruta Gāle, Aivars Galviņš, Ilze Gaļevska, Ieva Gaņģe, Ilze Gaņina, Vilma Garanča, Beatrise garjāne, Silvija Garoza, Ilzīte Garsila, Arnita Gauduka, Māra Gavare, Ruta Gavronska, Olga Gazetdinova, Dzintra Gediņa, Dzintra Germa-Lemese, Valentīna Gešmane, Ruta Giluče, Anita Gintere, Silvija Girgensone, Jolanta Glāzere, Līvija Glazirina, Iveta Glužģe, Inna Gļebova, Sarmīte Goldmane, Jeļena Golmeistere, Diana Golovanova, Mihails Golubevs, Irina Gončarova, Mihails Gorskis, Valentīna Gorškova, Anita Gotfridsone, Ruta Grabčika, Rasma Gradovska, Inese Grāmatniece, Sondra Grāvere, Veronika Grāvīte, Līga Graznoviča, Maruta Gražanska, Irēna Valda Greiškalna, Gunta Grejere, Iveta Grēviņa, Gunta Griķe, Mārīte Grinberga, Aija Grīnberga, Iveta Grīnberga, Inese Grīnberga, Mārīte Grīne, Māra Grīntāle, Elita Griņeva, Mārīte Grišanova, Natālija Grišina, Ausma Grizāne, Sandra Gromska, Guna Gronska, Irēna Grosberga, Everita Groševa, Antra Grūbe, Sandra Grunte, Aija Gudzuka, Raiņa iela 34, Rita Gulbe, Toms Gulbis, Gunita Gusta, Tatjana Gušča, Marija Gūtmane, Ella Haritonova, Dzintra Hartmane, Vita Hermane, Ludmila Hetmane, Renāte Hmeļņicka, Olga Hoļme, Tatjana Homutska, Margarita HRoloviča, Margarita Hroloviča, Aiga Hudobčenoka, Aija Ieleja, Antoņina Ignatāne, Aija Ignate, Silvija Indāne, Elita Indriksone, Ingūna Irbīte, Irina Ivane, Irina Ivanova, Svetlana Ivanova, Vera Ivanova, Ingūna Jablonska, Aija Jakovele, Dace Jakovļeva, Sandra Jāne, Dzintra Janisela, Gunta Jankovska, Dace Jansone, Guna Jansone, Anna Jansone, Inese Jaškule, Biruta Jauja, Ina Jaunošāne, Olga Jaunzeme, Benita Jaunzeme, Dace Jaunzeme, Evija Jaunzeme, Olga Jefremova, Aina Jēgere, Tamara Jegorova, Nataļja Jegorova, Daiga Jēkabsone, Monta Jēkabsone, Inese Jeļkina, Uldis Jembergs, Velga Jēriņa, Ingrīda Jermacāne, Ieva Jeromāne, Larisa Jokša, Lidija Jonikāne, Inese Joste, Vizbulīte Jubase, Egils Jucevičs, Viesturs Jucēvičs, Alla Jurika, Inna Jurkāne-Jurgāne, Māra Jurševska, Valentīna Juščenko, Loreta Juškaite, Inga Kacare, Baiba Kačanova, Elvīra Kdakovska, Inga Kadile, Viktorija Kagaine, Nora Kaimiņa, Kristīne Kaire, Āris Kaksis, Līga Kaktiņa, Gunta Kāle, Nenona Kalēja, Jeļena Kalniņa, Velga Kalniņa, Linda Kalniņa, Laura Kalniņa, Skaidrīte Kalote, Sanita Kalvāne, Ilze Kalve, Līga Kaļišuka, Anita Kamendere, Irēna Kamerāde, Regīna Kampāne, Lilija Kanaviņa, Tatjana Kandrušina, Lūcija Kapača, Inese Kaparkalēja, Tamāra Kāposta, Edīte Kāpostiņa, Dmitrijs Kapusta, Sandra Karitone, Maija Kārkliņa, Jānis Kārkliņš, Inese Karūsa, Jeļena Kasecka, Ingūna Kasparsone, Beāta Kaupasa, Daina Kaupuža, Tatjana Kazakeviča, Marita Kazakeviča, Elita Kazakēviča, Alla Kazanceva, Baiba Keiša, Marija Keiša, Guntis Kelle, Skaidrīte Kevica, Nellija Kifa, Ilze Kiršteina, Kristīne Kiršteina, Jeļena Kiseļe, Anita Kiseļova, Nataļja Kiseļova, Jeļena Kišiņevska, Silvija Kivko, Vitālijs Kizjakovs, Jolanta Klamere, Vita Klausa, Ilze Klāva, Līga Kliesmete, Daila Klintsone, Gunta Klovāne, Zane Kluce, Agra Kļaviņa, Aija Kļaviņa, Bogdanna Kļimkoviča, Jeļena Kļimova, Tina Kļosova, Sandra Kociņa, Dace Kočāne, Tamāra Kočetkova, Ludmila Koha, Lilija Kokaine, Leongina Kokina, Ludmila Kokina, Amitabhs Kokins, Lolita Kokoreviča, Inga Kokoreviča, Valda Kolodinska, Savina Kolomenska, Tatjana Kolotilkina, Aīda Koļesinska, Tatjana Koļesņikova, Ramona Komare, Aelita Komsa, Alevtina Kondratjeva, Iguna Kondratjeva, Zinaida Konošonoka, Lāsma Konošonoka, Leontīne Kopeika, Leontīne kopeika, Irina Koreņevska, Evita Korna, Valentīna Kornejeva, Vadim Kosolapov, Indra Koēļeva, Silvija Kotāne, Ināra Kovaļevska, Natālija Kovaļova, Nataļja Kovaļova, Inese Kozlovska, Ruta Kozlovska, Marija Kozlovska, Daiga Kozule, Aija Krankule, Santa Krasovska, Iveta Krastiņa, Ināra Krauja, Aiva Kraukle, Ruta Kraukle, Gunita Kraukle, Inese Krauze, Neila Krave, Silvija Kreile, Sandra Krēķe, Vita Krieviņa, Rudīte Kriķe, Dainis Kriķis, Tatjana Kristholde, Daiga Krišāne, Ilze Kiršjāne, Inita Kriškāne, Olga Krištopāne, Laura Kromane, Dace Kronīte, Anita Kroņkalne, Pēteris Kruglaužs, Ineta Krūmiņa, Svetlana Krūmiņa, Ata Krūmiņa, Jānis Krūmiņš, Santa Krutskiha, Aija Krūze, Evita Kubinska, Elena Kuchmenko, Veneranda Kucina, Inta Kudure, Sandra Kukjāne, Jurijs Kuklis, Mirdza Kukule, Līga Kuleša, Sanita Kundziņa, Rita Kunga, Nikolajs Kuprijenko, Edmunds Kuprišs, Anita Kupše, Olga Kurcere, Gaļina Kuriloviča, Evi Kūriņa, Kārlis Kūriņš, Sandra Jurme, Anita Kurmiņa, Rita Kursīte, Inta Kurvīte, Sandra Kušnere, Ludmila Kuzņecova, Amanda Ķempe, Liesma Ķenga, Andra Ķergalve, Dace Brigita Ķerzuma, Vija Ķezbere, Iveta Ķīķere, Roberts Ķipurs, Sanija Ķirsone, Ilvija Ķurbe, Marija Labanovska, Gunta Lāce, Skaidrīte Lāce, Inese Lāčauniece, Valentīna Laganovska, Inese Lagzda, Silvija Laizāne, Irena Lakše, Baiba Lāma, Skaidrīte Lamberga, Inga Lande, Aleksandrs Lange, Maija Lanka, Jolanta Lankovska, Ināra Lapsa, Līga Lapsa, Armanda Lasmane, Maruta Lasmane, Baiba Lasmane, Tatjana Lavrecka, Anna Lavrentjeva, Anna Lavrinoviča, Valentina Lazareva, Anta Lazareva, Anita Lazdāne, Sarmīte Lazdiņa, Valentīna Lazdiņa, Mairita Lazdiņa, Reinis Lazdiņš, Dina Lazdovska, Gunta Lebedoka, Māra Lediņa, Adelaida Legzdiņa, Vija Legzdiņa, Jolanta Leinarte, Iveta Leiskina, Iveta Leišavniece, Lidija Leitāne, Žanna Leitāne, Dzintra Leitasa, Elizabete Leite, Janīna Leja, Felikss Lemešonoks, Irina Leoņenko, Lūcija Leskavniece, Žanna Leščenko, Skaidrīte Leveika, Viola Levina, Vineta Liberte, Malda Lībiete, Evita Līce, Elga Līcīte, Dace Lielanse, Anita Liepa, Maija Liepa, Kersti Liepiņa, Karmena Liepiņa, Inese Liepiņa, Dzintra Liepiņa, Nellija Liepiņa, Jogita Liepiņa, Rudīte Liepiņa, Santa Līgute, Irēna Līkopa, Līga Lisnere, Līga Ližbovska, Anita Locāne, Leontīne Loce, Inese Loča, Olita Loče, Lidija Ločmele, Anda Ločmele, Veneranda Loja, Inna Lonska, Iluta Losberga, Vanda Lovčinovska, Andriga Lozda, Indra Lūciņa, Ludmila Lučiņina, Elita Lufta, Dace Lukase, Žanna Lukašenkova, Baiba Lukaševiča, Inga Lukašēviča, Aina Lukašunas, Ilze Lūse, Alla Lužnova, Inese Ļaksa, Olga Ļevčenko, Anita Maculēviča, Elza Mače, Guntis Mačtams, Alina Magomedova, Ludmila Majorova, Raita Makare, Jeļena Makarenko, Olga Makejeva, Margita Mākule, Līvija Malahovska, Irina Malāne, Rita Maļika, Jeļena Mamontova, Nelli Mansurova, Ina Mārcēna, Maiga Marcinkeviča, Jeļena Marčenko, Iveta Marčevska, Gunta Marihina, Ramona Markova, Dainuvīte Martinsone, Irina Maslobojeva, Gaļina Mateikoviča, Velta Matisāne, Tatjana Matrosova, Valentīna Matroze, Lidija Matvejeva, Ieva mauriņa, Mārīte Maurmane, Brigita Mecberga, Daina Mediņa, Rita Medne, Merita Meiere, Aija Meiere, Gerda Meiere, Laura Meijere, Vladimirs Meisters, Silvija Mekša, Lija Melbārde, Inese Meldere, Lilija Meldere, Dzintra Meldere, Ārija Melne, Baiba Meļķe, Mārīte Meļķe, Kaiva Melņika, Kaiva Meļņika, Natālija Meļņika, Jānis Mencis, Iveta Meškovska, Antra Mežaraupe, Iveta Mežgaile, Anda Mežinska, Inese Mežsarga, Irina Mičule, Dace Mierkalne, Veronika Mig;āne, Anita Migleniece, Natālija Mikailova, Oksana Mihailova, Gaļina Mihailova, Karina Mihejenko, Iveta Mikijanska, Lija Miklava, Laura Miķelsone, Mārite Miķelsone, Sanita Mileiko, Ginta Milgrāve, Ramona Mīliga, Sanita Millere, Marina Milova, Laimdota Miņejeva, Janīna Miņina, Ināra Misāne, Linda Misūne, Ināra Mitkus, Kristīne Modnika, Ināra Moiseja, Ina Mole, Tatjana Morozova, Žanna Moskovkina, Ieva Mozga, Lilija Mozga, Ilze Muceniece, Ņina Muhortova, Rainelda Muižniece, Lilija Mūriņa, Inese Mūrmane, Baiba Mūrniece-Buļeva, Juris Mūrnieks, Līvija Muska, Rota Nābele Šneidere, Sandra Nagle, Evija Nalge, VIktorija Nalivaiko, Jevgenija Naļivaiko, Indra Nātra, Irīna Nazarova, Svetlana Neilande, Mairita Neilande, Iveta Neilande, Aiva Neimane, Juris Neimanis, Ineta Nekraša, Marija Nikolajeva, Tatjana Niparte, Olga Nitijevska, Arta Nolberga, Ilona Nolle-Nalle, Iraida Novicka, Ināra Novicka, Ansis Nudiens, Skaidrīte Odiņa, Anna Olonceva, Lolita Ondzule, Ināra Orbidāne, Rita Orole, Anda Oša, Irēna Oše, Aida Otaņķe, Irisa Otrupe, Karina Ovčinko, Svetlana Ovsjaņņikova, Elga Ozola, Maira Ozola, Aija Ozola, Dina Ozola, Sandra Ozola, Inita Ozola, Gundega Ozoliņa, Olga Ozoliņa, Lelde Ozoliņa, Anita Ozoliņa, Ingrīda Ozoliņa, Kārlis Ozols, Baiba Paegļkalne, Agnes-Inese Pakalne, Sandra Pakule, Ināra Pampe, Staļina Pankova, Olga Panova, Ināra Paramonova, Regīna Pastare, Dace Pauliņa, Ārija Pauliņa, Laila Pāvuliņa, Ināra Pāvulsone, Valentīna Pecenčuka, Ivita Pelnēna, Laimdota Pelše, Larisa Pelše, Liene Pelūde, Svetlana Peļa, Laima Pērkone, Jeļena Pestune, Tatjana Pētersone, Ingrīda Pētersone, Inna Pētersone, Signe Petrevica, Inese Petrova, Baiba Terēza Petrova, Vanda Petrova, Inita Petrova, Simona Petrovica, Nataļja Petroviča, Irēna Petrovska, Maiga Picka, Inese Pickaine, Ērika Pičukāne, Olga Piļipenko, Tatjana Pinčuka, Svetlana Pionteka, Inna Pivovare, Irēna Pizāne, Natālija Pīzele, Sanita Plātere, Dina Plaude, Jūlija Plečkena, Inese Pliene, Karīna Plūme, Silvija Pļaviņa, Marija Podnieka, Rita Podoļanska, Gita Pohēvica, Lidija Polukejeva, Inita Poļaka, Anna Poļanskiha, Ilze Pomere, Natālija Ponomarjeva, Jeļena Poperedna, Ieva Poriete, Anita Poriņa, Regīna Pormale, Marija Pozņaka, Vanda Prancāne, Lelde Preisa, Laima Prekele, Inta Priede, Daina Priede, Baiba Priedīte, Linda Priedola Tillī, Irēna Prikule, Dagmāra Prohorova, Jevgenijs Proskurins, Svetlana Proščinko, Irina Pučkova, Kristīne Pugeja, Ilva Puhova, Ija Puisāne, Gunta Pujāte, Agnese Puķe, Māra Puķīte, Ilona Pūliņa, Inese Pūlmane, Iveta Pumpure, Anita Pūpola, Ārija Puriņa, Evija Puriņa, Rudīte Puriņa, Skaidrīte Purmale, Inese Purmale, Gunta Purmale, Valentīna Purpiša, Valentīna Pušmucāne, Monika Pušņakova, Ņina Pušpure, Anna Pušpure, Ingūna Putāne, Skaidra Putniņa, Ralda Putniņa, Rudīte Rabuško, Svetlana Radionova, Līga Ragaine, Inna Raginska, Solveiga Raginska, Soklveiga Raginska, Mārīte Rainbaha, Guna Raita, Ērika Rakovska, Sņežana Rakstiņa, Vita Ramiņa, Jeļena Ramute, Jeļena Raņķe, Zinta Rasnača, Līvija Rāte, INta Ratniece, Marina Ravinska, Tatjana Razživina, Austra Reihenova, Ilunda Reihlere, Andra Reinholde, Gunta Reķe, Valda Reķe, Inga Reveliņa, Digna Rībeniece, Druvis Rijnieks, Ilvija Rikmane, Ilze Rikmane, Valentīna Rimare, Inguna Rimicāne, Silvija Rimša, Aiva Rituma, Sandra Rituma, Arita Rituma, Jeļena Rjazanceva, Inta Romanovska, Anna Romanovska, Ilona Romanovska, Dace Romanovska, Vēsma Rone, Andris Ronis, Inga Rošāne, Māra Rozenberga, Anita Rozenblate, Aīda Rozentāle, Selva Rozentāle, Olga Rožko, Dzintra Rubene, Emerita Rubīne, Ināra Rūce, Arnis Rudiņš, Lilita Rudzāte, Iveta Rudzinska, Dzintra Rudzīte, Laila Rudzīte, Ilva Rugevica, Jevgenija Ruhmane, Velta Rulle, Ruta Rulle, Irina Rumjanceva, Irēna Runoviča, Agra Rupkus, Zigrīda Rusiņa, Elita Rūtiņa, Iveta Rūtiņa, Biruta Rutka, Sarmīte Ruža, Vilhelmīne-Vija Sakova, Sandra Saksone, Sandra SaLceviča, Daiga Saldeniece, Lija Saldovere, Dace Saleniece, Gunta Sālījuma, Anna Salmane, Ieva Salzemniece, Andrejs Sālzirnis, tatjana Samohvalova, Jadviga Samoviča, Valts Sarma, Linda Saukuma, Līga Sausiņa, Zoja Saveļeva, Nataļja Saveļjeva, Ilona Saverasa, Margarita Savicka, Tatjana Savicka, Dace Seglēre, Ināra Seidare, Ilze Seipule, Ludmila Semjonova, jekaterina Senčenkova, Elita Serafimoviča, Aleksandra Sergejeva, Natālija Sergejeva, Gaļina Serova, Inta Seržante, Olga Sheremet, Solvita Sila, Ira Silāja, Gunta Sīle, Baiba Siliniece, Vaira Siliņa, Velta Siliņa, Māris Siliņš, Margarita Sile, Ligita Silova, Lita Silova, Zigeta Simanoviča, Regīna Simanovska, Aina Simonova, Dace Simsone, Inese Siņavska, Margarita Siņeļņikova, Valda Siņicina, Elizabete Sirotina, Viktorija Sīviņa, Rudīte Skane, Aija Skinča, Rita Skorodihina, Anita Skorodjonoka, Sarmīte Skotele, Indra Skranda, Ilze Skrastiņa, ZInta Skrastiņa, Gita Skrebele, Gaļina Skredele, Biruta Skrindževska, Ilona Skrūzmane, Dina Skudra, Vija Skudra, Maija Skuja, Valda Skuja, Daiga Skujiņa, Ligita Skunstiņa, Vineta Skutāne, Aina Slesare, Irēna Slesare-Koluža, Gaļina Smane, Ineta Smilga, Gunita Smiltāne, Silvija Smiltniece, Tatjana Smirnova, Dagnija Smirnova, Olga Smirnova, Velta Smolova, Zinaida Smolova, Jeļena Smoļina, Sarmīte Sniķere, Modrīte Sņegoviča, Ņina Sokolova, Inga Sokolova, Svetlana Sokolova, Vera Solovjova, Aldona Sormule, Tatjana Sorokina, Janīna Spalviņa, daira Spārīte, Inta Spārīte, Elvīra Spička, Maija Spilberga, Lilita Spirka, Veneranda Spriņģe, Ingrīda Spriņģe, Ingrīda Sproģe, Vladislavs Spriņģis, Ilze Sproģe, Simona Stalidzāne, Irēna Stāmure, Valtra Stangaine, Silvija Stankēviča, Olga Starkova, Irita Steģe, Anita Stepanova, Inna Stepanova, Vija Stepičeva, Gunta Stepīte, Irina Stikuta, Jānis Stočka, Ingrīda Stopiņa, Jeļena Storožuka, Silvija Strankale, Ilze Strapcāne, Ligita Straube, Baiba Strautmane, Ligita Strautniece, Zaiga Strelēviča, Jānis Strēlis, Ilona Strelkova, Iveta Strode, Aurēlija Strode, Janīna Strode, Silga Stučka, Natalja Studņeva, Jana Stuģe, Lilija Stunža, Valentīna Suhareva, Aina Sukāne, Inta Supe, Olga Supe, Skaidrīte Svarcēviča, Iveta Svarinska, Baiba Svenča, Diāna Sviklāne, Envija Svikša, Mārīte Sviķe, Ņina Svjastina, Arnolds Šablovskis, Irēna Šaicāne, Sarmīte Šaicāne, Anita Šalkovska, Agita Šamšele, Jeļena Šaranda, Anita Šarkovska, Diāna Šaronova, Aiva šršūne, Jeļena Šaškova, Lidija Šatilova, Rasma Šause, Jeļena Ščerbiča, Renāte Šēnberga, Gaļina Šestakova, Kristīne Ševčenko, Daina Ševčika, Iveta Šiļeiko, Velta Šinkarenko, Biruta Šķēle, Natālija Šķestere, Marina Šķilvalte, Iveta Šlaita, Ilga Šļubčenko, Larisa Šļunciša, Zeltīte Šmite, Anna Šmite, Inese Šneidere, Nora Šņepste, Ilze Špūle, Iveta Štauere, Inese Šteina, Anita Šteinberga, Anita Štikāne, Ina Šulce, Inta Anna Šulce, Gita Šulce, Gaļina Šūlmeistere, Raita Šūpola, Irina Šutka, Maija Švanka, Anita Švede, Jānis Švirksts, Anna Švītiņa, Agnese Tabore, Līga Talberga, Baiba Tallkviste, Anita Tamule, Sandra Taranda, Gaļina Taraņina, Inga Tarasova, Ingrīda Tāraude-Šakova, Zanda Treibe, Zoja Teišerska, Violeta Teivāne, Daina Tentere, Edīte Teterovska, Linda Tihonova, Viktorija Tihonova, Ingrīda Tilaka, Nadežda Timofejeva, Valda Tinkusa, Silvija Tīte, Laura Tolstova, Gunārs Tomass, Ināra Tomaševiča, Sandra Tomsone, Kārlis Treijs, Irina Trofimova, Svetlana Trofimova, Alda Trokša, Vineta Trokša, Tanāra Tropa, Kristīne Tropiņa, Marina Troškova, Liene Trūpa, Ināra Tukāne, Maira Tuklere, Ineta Tumane, Silvija Tumanova, Olga Tumanova, Ināra Tūmiņa, Ruta Tumova, Ina Turkina, Sandra Turkopole, Valentīna Turlaja, Biruta Turlava, Inese Ubaga, Indra Ugaine, Ramona Ukrina, Līga Ulberte, Olga Umbraško, Gundega Upeniece, Gunta Upesdegle, Solveiga Upīte, Anda Upīte, Ligita Urpena, Alda Urtāne, Sandra Urtāne, Olga Vabeļa, Līga Vabulniece, Anna Vagale, Ramona Vagale, Iļsijara Vahitova, Elita Vaivode, Biruta Vaivode, Marta Valeskalne, Aija Valgelina, Ludmila Valte, Inga Valtiņa, Māra Vanaga, Aina Vanaga, Anita Vanaga, Janīna Vanaģele, Elita Vanaģele, Dace Vancāne, Daina Vancāne-Viļuma, Irina Vandiša-Bubko, Sandra Vanka, Inguna Varakāja, Gunta Varfolomejeva, Laine Vasiljeva, Anna Vasiļevska, Aija Vasiļevska, Klara Vasiļjeva, Tatjana Vasiļjeva, Antoņina Vasiļjeva, Olga Vasiļonoka, Zinaida Vaščenko, Vēsma Veckāgana, Silvija Vecumniece, Inga Vecums-Veco, Linda Vēgnere, Astra Veismane, Ārija Veitmane, Ina Velberga, Tatjana Velika, Svetlana Veļigura, Ritma Veļķere, Ināra Vērdiņa, Svetlana Verjovkina, Anda Verne, Jeļena Verpakovska, Jolanta Vetlande, Zaiga Vēvere, Velga Vīcupa, Iveta Vīduša, Ingrīda Vīgante, Vēsma Vijupe, Jana Vīksna, Ināra Vīksna, Skaidrīte Vilcāne, Biruta Vilciņa, Guna Vīlipa, Solveiga Vilka, Inga Villarreala, Sandra Vilsone, Inta Vilsone, Elvīra Viļume, Guntis Viļumsons, Valentīna Vinogradova, Kristīna Vinogradova, Sergejs Vinogradovs, Tatjana Vinokurova, Biruta Virbule, Marija Viškere, Maira Vītiņa, Aija Vitka, Anita Vītola, Baiba Vītola, Lidija Vītola, Ginta Vītola, Ināra Vītoliņa, Ainārs Vītols, Inga Vītuma-Brūvere, Natālija Vizbule, Olgita Vizule, Leontīna Vizule, Kristīna Voiteka, Aija Voitiške, Jeļena Volkinšteine, Tamāra Votčele, Solvita Vucāne, Astrida Vulfa, Ludmila Zadvinska, Valentīna Zaiceva, Guzeļa Zaiceva, Sandra Zaiko, Vija Zaikovska, Rimma Zakirova, Maija Zaķe, Ilze Zalāne, Mārīte Zaltāne, Daiga Zamarina, Daiga Zande, Ruta Zaperecka, Vija Zargeviča, Ilze Zariņa, Jolanta Zariņa, Gunta Zbitkovska, Jeļena Zdanovska, Lilija Zēberga, Žanna Zeikate, Baiba Zeiļaka, Jānis Zeimanis, Ingrīda Zelča, Kaspars Zellis, Dace Zemīte, Inga Zemīte, Vaira Zemture, Ināra Zēvelte, Ināra Zicāne, Dzintars Zicāns, Anda Zīda, Inese Ziediņa, Ludmila Ziediņa, Daiga Ziediņa, Vanda Ziedone, Līga Ziemane, Lauma Ziemele, Ludmila Ziemele, Ilze Zilbere, Dagmāra Zilberte, Kristīne Zilberte, Margarita Zinovjeva, Linda Zīriņa, Ilze Zīriņa-Eglīte, Vita Zirnīte, Daiga Zirnīte, Lidija Znotiņa, Inga Zudiļina, Solvita Zunda, Jevgēnija Zune, Diāna Zurģe, Sanita Zustere, Daira Zvagule, Ļena Zvaigzne, Ilona Zvanere, Aelita Zviedre, Sarmīte Zvirbule, Velga Zvirgzdiņa, Sanda Žaime, Lolita Žilvinska, Svetlana Žiļinska, Marina Životovska, Nellija Žogota, Ludmila Žukova, Guntra Žukovska, Ināra Žukovska
Līgumcena: 120 000,00
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
15/05/2009
(Virs ES)
Piegādātājs (-ji): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “IPRS”, reģ. Nr. 44103030086, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Viļņi un I.S.A.”, “J.Broka mežizstrādes brigāde” SIA, reģ. Nr. 44103026381, “Broka Meži” SIA, reģ. Nr. 44103037652, “Broka Meži”SIA, reģ. Nr. 44103037652, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Viļņi un I.S.A.”, reģ. Nr. 53203002081, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vednes”, reģ. Nr. 44103018971, Tilžas pagasta zemnieku saimniecība “Pļaviņas”, reģ. Nr. 43401006516, Bilskas pagasta A.Vindzoles zemnieku saimniecība “Zemdegas”, reģ. Nr. 54101031591, Valkas rajona Variņu pagasta Līgas Priedītes zemnieku saimniecība “Krijas”, reģ. Nr. 43901004733, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vējakalni 1997”, reģ. Nr. 43201016333, Gints Riepnieks, Valkas rajona Bilskas pagasta zemnieku saimniecība “Vārpiņas”, reģ. Nr. 44101015453, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Sildegas GK”, reģ. Nr. 44103042314, Vitolds Ķevans, Ivars Ozols, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Viļņi Uun I.S.A.”, reģ. Nr. 53203002081, Ivo Rudzītis, Jānis Klincis, Andrejs Rēdmanis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Veltījums Jums”, reģ. Nr. 43202003459, Kaspars Bogomols, Andis Lapiņš, : SIA “Avoti SWF”, reģ. Nr. 43201013784, IK “JU.IN.”, reģ. Nr. 54102025431, Jānis Jundzis, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GM Mežs”, reģ. Nr. 40003789427, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “IVASA”, reģ. Nr. 54103038471, Nauris Lukjanovičs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VK Mežs”, reģ. Nr. 45403014427, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Arka”, reģ. Nr. 44603001708, Artis Silaunieks, Raivis Timofejevs, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Mežsētas 97”, reģ. Nr. 53201016301
Līgumcena: 369 583,50
Lēmums pieņemts vai līgums noslēgts:
05/03/2007
Rezultātu filtrs
UZ AUGŠU